2023 |
Rebecca Lanahan |
Littlestown |
Girls |
TBA |
2023 |
Celi Portillo |
Littlestown |
Girls |
TBA |
2023 |
Chase Kloster |
Northeastern |
Boys |
TBA |
2023 |
Sam Walter |
Northeastern |
Boys |
TBA |
2023 |
Larry Williams |
Northeastern |
Boys |
TBA |
2022 |
Makenna Mummert |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Elizabethtown College |
2022 |
Emily McCann |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Juniata College |
2022 |
Maggie Hughes |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Catholic University of America |
2022 |
Gianna Hoddinott |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Mount St. Mary’s University |
2022 |
Abby Jacoby |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Lock Haven University |
2022 |
McKenzie Lee |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Penn State Altoona |
2022 |
Abigale Vingsen |
Delone Catholic H.S. |
Girls |
Penn State University |
2022 |
Jalen Franklin |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Hampton University |
2022 |
Andrea Hammond |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
University of Mississippi |
2022 |
Ricky Ferguson |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Indiana University of PA |
2022 |
Ezra Davis |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Houghton College |
2022 |
Kaeden Ghant |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Shippensburg University |
2022 |
Grace Hartenstein |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Texas Christian University |
2022 |
Marissa Mussmacher |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
York College of PA |
2022 |
William Smith |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Shippensburg University |
2022 |
Allisyn Walker |
Susquehannnock H.S. |
Boys |
Elizabethtown College |
2021 |
Tianna Grey |
Hanover |
Girls |
University of Delaware |
2021 |
Abigail Duvall |
Hanover |
Girls |
College of Charleston |
2021 |
Amando “AJ” Virata, Jr. |
Red Lion |
Boys |
Slippery Rock |
2021 |
Mitch Burchett |
Red Lion |
Boys |
Penn State University |
2021 |
Davante’ Dennis |
Red Lion |
Boys |
Univ. Word Incarnate |
2020 |
DeVante Embrey-Banks |
York Suburban |
Boys |
Lock Haven University |
2020 |
Madelynn Barley |
York Suburban |
Boys |
Bloomsburg University |
2020 |
Anthony Brown |
York Suburban |
Boys |
SUNY College of Environmental Science and Forestry |
2020 |
RJ Marquis |
York Suburban |
Boys |
University of Alabama- Tuscaloosa |
2020 |
Max Reinecker |
York Suburban |
Boys |
University of Pittsburgh |
2020 |
Andrew Schultz |
York Suburban |
Boys |
University of Massachusetts |
2020 |
Chris Spellman |
York Suburban |
Boys |
Penn State University |
2020 |
Lauren Wallace |
York Suburban |
Boys |
Elizabethtown College |
2020 |
Cheyenne Proctor |
Gettysburg |
Girls |
PSU Mont Alto |
2020 |
Madison Proctor |
Gettysburg |
Girls |
PSU Mont Alto |
2020 |
Lily Natter |
Gettysburg |
Girls |
University of Pittsburgh |
2020 |
Taylor Richardson |
Gettysburg |
Girls |
Delaware Valley |
2019 |
Jaren Rex |
New Oxford |
Boys |
Virginia Tech |
2019 |
Chase Nell |
New Oxford |
Boys |
Drexel |
2019 |
Justin Gruver |
New Oxford |
Boys |
Millersville |
2019 |
Brian Klunk |
New Oxford |
Boys |
Icon Collective |
2019 |
Cameron Krebs |
New Oxford |
Boys |
Elizabethtown |
2019 |
Auden Ledden |
New Oxford |
Boys |
Rochester Institute of Technology |
2019 |
Jae Fitch |
York High |
Girls |
York College |
2019 |
Adrionna Harris |
York High |
Girls |
University of Jacksonville |
2018 |
Kennedy McKee |
York Suburban |
Girls |
St. Francis University |
2018 |
Briaunna Embrey-Banks |
York Suburban |
Girls |
York College |
2018 |
Gianna Batty-Harrison |
York Suburban |
Girls |
Lock Haven University |
2018 |
Katherine Mooney |
York Suburban |
Girls |
University of Florida |
2018 |
Ali Reinecker |
York Suburban |
Girls |
University of Pittsburgh |
2018 |
Joshua Cuddy |
South Western |
Boys |
Flagler College |
2018 |
Logan Kemp |
South Western |
Boys |
Kutztown University |
2018 |
Trevor Bean |
South Western |
Boys |
Penn State University |
2018 |
Ryan Luke |
South Western |
Boys |
Goucher College |
2018 |
Brady Twyman |
South Western |
Boys |
York College |
2017 |
Zachary Rudsill |
New Oxford |
Boys |
Lebanon Valley Vollege |
2017 |
Trevor Floyd |
New Oxford |
Boys |
Wilson Collwge |
2017 |
Israel Collazo |
New Oxford |
Boys |
Susquehanna University |
2017 |
Benjamin Lehman |
New Oxford |
Boys |
York College |
2017 |
Jordin Brown |
New Oxford |
Boys |
PSU York |
2017 |
Tanner Myers |
New Oxford |
Boys |
Coastal Carolina University |
2017 |
Brandon Prichard |
New Oxford |
Boys |
Millersville University |
2017 |
Elizabeth Burke |
Bigerville |
Girls |
Ursinus College |
2017 |
Allison Sowers |
Bigerville |
Girls |
Bloomsburg University |
2017 |
Maddie Kuhn |
Bigerville |
Girls |
PSU Mt Alto |
2017 |
Elizabeth Shreve |
Bigerville |
Girls |
York College |
2017 |
Courtney Taylor |
Bigerville |
Girls |
York College |
2016 |
Kyle Krout |
Hanover |
Boys |
Juniata |
2016 |
Will McQueen |
Hanover |
Boys |
St. Joseph’s University |
2016 |
Ben Hutton |
Hanover |
Boys |
University of Pittsburgh at Johnstown |
2016 |
Saranda Gerlach |
Hanover |
Boys |
West Virginia University |
2016 |
LilyAnn Yoakum |
Susquehannock |
Girls |
York College |
2016 |
Ashley Stone |
Susquehannock |
Girls |
Shippensburg University |
2016 |
Victoria Acton |
Susquehannock |
Girls |
Philadelphia University |
2015 |
Donte Grim |
York County School of Technology |
Boys |
HACC |
2015 |
Keevon Rice |
York County School of Technology |
Boys |
Pittsburgh Technical Institute |
2015 |
Rebecca Isaac |
Biglerville |
Girls |
Messiah College |
2015 |
Madeline Wenk |
Biglerville |
Girls |
Pennsylvania College of Technology |
2014 |
Neil Murren |
Bermudian Springs |
Boys |
Messiah College |
2014 |
Zachary D. Sanni |
Bermudian Springs |
Boys |
Bridgewater College |
2014 |
Makenzie Fancher |
Susquehannock |
Girls |
Christopher Newport College |
2014 |
Abbey Barnhart |
Susquehannock |
Girls |
Lebanon Valley College |
2013 |
Tim Frey |
Susquehannock |
Boys |
Rochester Institute of Technology |
2013 |
Leah Deter |
Susquehannock |
Girls |
University of Delaware |
2012 |
Dylan Keller |
York Suburban |
Boys |
Temple University |
2012 |
Karli McFatridge |
York Catholic |
Girls |
Millersville University |
2011 |
Shayla Lupian |
Biglerville |
Girls |
Shippensburg University |
2011 |
Bree Wallen |
Bermudian Springs |
Boys |
HACC |
2010 |
Megan Mahon |
Spring Grove |
Girls |
Shippensburg Univ. |
2010 |
Jordan Epler |
Bermudian Springs |
Boys |
James Madison Univ. |
2009 |
Kara Snyder |
Spring Grove |
Girls |
York College |
2009 |
Allison Bobb |
Biglerville |
Boys |
Indiana Univ. of PA |
2008 |
Chelsea Homes |
Susquehannock |
Girls |
Juniata College |
2008 |
Dashaun Davis |
William Penn |
Boys |
Clemson |
2007 |
Samantha Crowder |
Biglerville |
Girls |
Malone College |
2007 |
Mathew Warner |
Bermudian Springs |
Boys |
Elizabethtown College |
2006 |
Katy Isennock |
Susquehannock |
Girls |
Goucher College |
2006 |
Ben Lerew |
Bermudian Springs |
Boys |
Taylor University |
2005 |
Kaitlin Brody |
Susquehannock |
Girls |
Mercyhurst College |
2005 |
Ryan Lehr |
Bermudian Springs |
Boys |
Millersville Univ. of PA |
2004 |
Sadie Mummert |
Littlestown |
Girls |
Wittenberg Univ |
2004 |
Greg Vojcsik |
Susquehannock |
Boys |
Graceland College |
2003 |
Lauren Beck |
Susquehannock |
Girls |
Shippensburg University |
2003 |
Patrick Lannon |
Susquehannock |
Boys |
Elizabethtown College |
2002 |
Andrea Fry |
Littlestown |
Girls |
Carol County Community College |
2002 |
Matt Riddle |
Susquehannock |
Boys |
Bloomsburg University |
2001 |
Audrey Bare |
Susquehannock |
Girls |
Univ. Delaware |
2001 |
Andrew Kern |
South Western |
Boys |
James Madison Univ. |